ESSENTIAL KOLEKCIJA

Gamtos natūralumo grožis yra esminis „Essential“ kolekcijos elementas. Šioje kolekcijoje yra 13 spalvų, jas galima pasirinkti iš 25mm, 35mm ir 50mm lamelių, kurios papildys jūsų interjero stilių.  „Essential Collection“ siūlo platų elegantiškų ir klasikinių medienos spalvų pasirinkimą arba šiuolaikinių dažytų spalvų pasirinkimą, įskaitant švarią baltą „Pure“, šiltą ir nesenstantį kremą „Mirren“, populiariausios tendencijos pilką led „Ash“.

Ash

Auburn

Carbon

Hazel

Kohl

Honey

Kalm

Marenda

Oregon

Mirren

Polar

Pure

Tawny

GLOSS KOLEKCIJA

Ultra moderni blizgi kolekcija pasiūlys jums glotnų baltos ir kreminės spalvos blizgesį. Puikiai tiks minimalistinio stiliaus interjerui savo išskirtiniu stiliumi ir žavėsiu. Galima gaminti tik su 50mm. pločio lamelėmis.

Gloss pure

Gloss creme

SOFT GRAIN KOLEKCIJA

Harmonijos jausmą sukelianti tobulai natūrali Soft Grain kolekcija siūlo turtingą spalvų paletę iš 4 prabangių, tekstūruotų apdailos tonų, vaizduojančių gamtos medienos raštus. Subtilus natūralių 50 mm medienos lamelių pasirinkimas sugrąžins jus į gamtą. Galima gaminti tik su 50mm. pločio lamelėmis.

Tanza

Acacia

Tuscan oak

Fired walnut

PERFECT GRAIN KOLEKCIJA

Perfect Grain kolekcija pristato natūralų originalumą. Miesto atspalvius derinant su šiuolaikiškais spausdintais medienos raštais, kolekcijos suteikia patrauklaus interjero charakterio. Šviesių ir tamsių atspalvių paletėje pristatoma penkių atspalvių kolekcija, kuri sklandžiai įsilieja į bet kokį interjerą ir suteikia papildomos miesto nuotaikos. Galima gaminti tik su 50mm. pločio lamelėmis.

Urban oak

Revera

Nordic

Montana

Claro

FAUX WOOD KOLEKCIJA (PVC)

Faux wood kolekcija imituoja rafinuotus medinių žaliuzių lamelių raštus arba šiuolaikinę lygią apdailą. Juostelės gali būti gaminamos 35mm. ir 50mm. pločio. Pagamintos naudojant aukščiausios kokybės PVC (plastiką). Dirbtinės medinės žaliuzės yra puikus sprendimas patalpose, kur yra daug drėgmės. Pvz.: vonioje ir virtuvėje šalia plautuvės.

Serene

Serene Fine Grain

True

True Fine Grain

Mirage

Mirage Fine Grain

Linara

Linara Fine Grain

Gravity

Gravity Fine Grain

Mantis

Mantis Fine Grain

Mission

Mission Fine Grain

Athena

Athena Fine Grain

Orion

Orion Fine Grain

Stratus

Desert oak

Amber

Lima

Callo

JUOSTŲ SPALVOS

Papildomai galime pasiūlyti juostelines kopėtėles medinėms žaliuzėms, kurios suteiks prabangos, stiliaus ir charakterio. Galimas pasirinkimas iš 32vnt. kruopščiai atrinktų juostų spalvų. Komplektuokite ir kontrastuokite savo medinių žaliuzių juostų spalvas taip pagyvindami ir pritaikydami jas prie savo interjero. Unikalios, plokščio pynimo, modernių spalvių juostos tobulam medinių užbaigimui.

JUOSTŲ SUDERINAMUMAS

Black

Gallant

Cotton

Hype

Flint

Chalk

Lunar

Pebble

Icon

Barley

Vanilla

Ecru

Mist

Light beige

Truffle

Hessian

Camel

Toffee

Coffee

Dove

Steel

Stale

Jet

Natural

Duck

Taboo

Stealth

Mystery

Envy

Lulu

Vamp

Poision

VARPELIAI

Tai paskutinis Jūsų būsimos žaliuzės akcentas. Pasirinkite vieną iš mūsų siūlomų išskirtinių valdymo virvutės varpelių. Galime pasiūlyti 4 spalvas išsiskiriančias išskirtiniu modernumu: juodą, šlifuotą žalvarį, matinį nikelį, chromą.

Juoda

Šlifuotas žalvaris

Matinis nikelis

Chromas

Standartinis medinis