(Paspaudę šią nuorodą galėsite pamatyti mūsų medžiagų katalogą)

PLISUOTOS ŽALIUZĖS

POPULIARIAUSIAS SPRENDIMAS
5/5

• Prigludęs ir laikosi prie pat stiklo

• Galima kelti ir iš viršaus, ir apačios

• Lieka laisva palangė

~50,00€/vnt.

Apytikslė kaina standartiniam langui. Priklausomai nuo: pasirinktų parametrų.

Gaminio aprašymas: 
Plisuotos žaliuzės – tai armonikėlės principu suklostuotas audinys, tvirtinamas tiesiai ant lango rėmo. Šis naujoviškas langų uždengimas prisitaikys tiek klasikinio, tiek modernaus interjero sprendimuose. Plisuotą žaliuzę galite valdyti tiek iš viršaus į apačią, tiek iš apačios į viršų. 
Plisuotas žaliuzės audinys praleisdamas šviesą interjere sukuria svajingą atmosferą. Šis sprendimas puikiai tinkamas varstomiems langams ir durims, kadangi šios žaliuzės montuojamos labai arti lango stiklo. Net ir pilnai atidarant langą, nebus liečiama lango angokraščio apdaila – tai aktualu, kai klientai renkasi tarp kasetinių roletų ir ir kito sprendimo balkono ar terasos durims. Plisuotos žaliuzės puikiai tinka virtuvės, svetainės, vonios ir kitoms patalpoms. Pasirinkus šviesų audinį – patalpoje bus šviesu, tačiau privatu. Pasirinkus tamsesnio atspalvio audinį – patalpoje bus tamsiau. Turime ir blackout audinių. Plisuotų žaliuzių lengva priežiūra, audinys greitai neblunka, nekaupia dulkių, išlaiko stabilią plisuotą formą. Tinkami siaurų (6-10mm) stiklajuosčių langams.

NEMOKAMAI visoje Vilniaus apskrityje (atvyksime su medžiagų pavyzdžiais,išmatuosime)

TURITE KLAUSIMŲ?

Maloniai atsakysime į Jūsų klausimą!

taip pat el. paštu ir telefonu

Mūsų atliktų darbų nuotraukos

Plisuotą žaliuzę galima montuoti ir su spec. atitraukimais tiesiai ant lango rėmo (montuojama tuomet, kai neužtenka stiklajuostės gylio kokybiškai sumontuoti plisuotą žaliuzę ant stiklajuostės).